strona główna        muzyka        gry        broń        teksty        różne        autor       

  News
09-04-2010
Zaszła pewna przemiana. Mnie. Zmiany wkrótce. Tym razem pewne, bez głupiego obiecywania. Strona ma 6 lat. Zaczął się blues. Szczerze.... Jak odkryję jak tu się wszystko edytowało... A myślę, że to nastąpi po sesji. Ta strona wyląduje jako archiwum a nowa będzie powstawała od zera.

07-02-2009
Holy fckn sht 0_0, zaniedbałem stronę od października a ma teraz urodziny... piąte?! Mam nadzieję, że się nie machnąłem. Mam ferie. Dużo czasu. Ten new's zniknie i będą jakieś dobre wieści xD

03-10-2008
Dodałem recenzję gry mrocznej, przerażającej, lepszej pod tym względem od doom 3 - Penumbra: Black Plague. Myślę, że nie ma sensu opowiadać tutaj, zapraszam do recenzji ze sporą ilością screenów.

28-09-2008
W Moja grafika w dziale Różne dodałem obiecane 2 grafiki. Poza tym dodałem recenzję Dungeon Siege ze sporą ilością moich screenów, więc jest co oglądać. Punisher z roku 2003 będzie dokładnie za tydzień. Ostatnio liczba odwiedzin spadła, co wy się w wakacje uczycie ludzie? xD Patrze sobie patrze a tu strony współpracujące nie dotrzymują umowy o reklamie. Rzuciłem na nich klątwę, więc albo wyzdychają albo umieszczą banery spowrotem. Miłego.

30-08-2008
Jeszcze raz zmieniłem szablon strony, tamten mnie wku... Mogą jeszcze niektóre rzeczy nie działać, ewentualnie coś może wyglądać dziwnie/rozłazić się zanim to poprawię, 190 podstron to dużo pracy.

03-08-2008
Dodałem obiecaną recenzję Punishera do działu Gry. Za jakiś czas będzie też porównalna z nowym Punisherem, wydanym około 10 lat po tej wersji. Ponadto na bierząco uzupełniam nowe grafiki - przybyło o jeden drzeworyt sztorcowy w dziale Moja grafika. Dodam w najbliższym czasie reprodukcję pracy pt. Superjednostka i sitodruku na temat zapisu myśli, notatek do ilustracji w ogólnym pojęciu, jako zbiór zdarzeń - wycinek jaźni. Do tego kilka szkiców, rysunków.


komiks:

Rzeźnik666
Bip..Bip..
Ufo

różniste:

Moje opowiadania
Inne opowiadania
Moje rysunki
Moja grafika

japonia:

Samuraje
Ja i Miecz
Hagakure

humor:

Teksty
Vlepki
Revolution
Syslolki
Poryte projekty

strona:

Download
Księga
Wspieraj!minigunmen copyright 2010


title=           

  OlafK's GR Site |   Generally |   industrial, blokowiska | Fotografia | Kielce | Tani Hosting | Śmieszne zdjęcia