strona główna        muzyka        gry        broń        teksty        różne        autor       

Poryte projekty

Kieliszki do wódki wykonane z żarówek, nie da się ich odstawić, jak się poleje to trzeba chlupnąć. Jakby któś próbował się wymigać to po odstawieniu kieliszek się przewróci i będzie siara.

Aparat fotograficzny [analogowy - żeby ktoś nie myślał że to na zdjęciu to LCD] wykonany z paru kawałków drewna, skóry, obiektyw z powiększalnika, przednia obudowa z dyskietki. Ma możliwość nastawiania ostrości i zmiany przysłony. Matówka z pudełka od płyty potraktowanego papierem ściernym. Wygląda dziwnie ale da się nim robić zdjęcia :)

Urządzenie chłodzące marki Fiat, do wzmacniaczy i urządzeń grzejących. Wykonany z obudowy po cd-romie, wentlatora z zasilacza i kilku innych pierdół wyjętych z innych urządzeń. Wygląda profesjonalnie. Tylko wygląda, na prawde jest skuteczny ale w środku to nic błyskotliwego, zwykły wentylatorek ssie powietrze spod urządzenia i wyrzuca do tyłu.

Rower WTF(what the fuck) na bazie BMX i ROMET OGAR. Można na nim jeździć tyłem. Z BMX jest rama a z OGARA są koła. Posiada 1 hamulec, tylni, bębnowy(żyleta). Planujemy z bratem budowę następnego rowera (OMG - oh my god). Na ostatnim zdjęciu ja.

   

   


żuraw do zaglądania pod spódnicę:


gilotyna kompaktowa:


golarka włosów w nosie:


chłodzenie na czoło:


wychładzacz płynów:

komiks:

Rzeźnik666
Bip..Bip..
Ufo

różniste:

Moje opowiadania
Inne opowiadania
Moje rysunki
Moja grafika

japonia:

Samuraje
Ja i Miecz
Hagakure

humor:

Teksty
Vlepki
Revolution
Syslolki
Poryte projekty

strona:

Download
Księga
Wspieraj!minigunmen copyright 2010


title=           

  OlafK's GR Site |   Generally |   industrial, blokowiska | Fotografia | Kielce | Tani Hosting | Śmieszne zdjęcia