strona główna        muzyka        gry        broń        teksty        różne        autor       

Wizja rydwanu Bożego

Być może nie wszyscy z odwiedzających ten dział czytali Pismo Święte, ale jestem pewny, że to was zainteresuje. Pewnego razu naszło mnie takie uczucie chęci spełnienia się religijnie. Nie wiem skąd się to wzięło. Chwyciłem za Biblię i otworzyłem gdzie mi się podobało. Czytałem i ku mojemu zdziwieniu, w I rozdziale księgi Ezechiela znalazłem fragment:
...wielki obłok i ogień płonący oraz blask dookoła niego, a z jego środka promieniowało coś jakby połysk stopu złota ze srebrem, ze środka ognia... - statkek kosmiczny z napędem odrzutowym?
...co było podobne do istot żyjących... ...miały wygląd człowieka... - ludzie z lądownika?
...nad głowami tych istot żyjących było coś, jakby sklepienie niebieskie, jakby kryształ lśniący, rozpostarty ponad ich głowami, ku górze... - Szklane kule, hełmy na głowach kosmonautów?
I żeby było śmiesznie to powiem, że wcale nie jest to science-fiction. Takie fragmenty są w Piśmie Świętym i można to sprawdzić. Księga Ezechiela, rozdział I, "Wizja rydwanu Bożego". Moim zdaniem albo Ezechiel zobaczył przyszłość (bo był prorokiem), albo ludziom udało się przemieścić w czasie... Ale on brał udział w zdarzeniu, więc to nie była wizja. Prawdopodobnie kiedyś będziemy mieli możliwość cofnięcia się do czasów proroków... Istniało wiele hipotez dotyczących podrózy w czasie. Według fizyki nie ma sposobu na ruch w czasie, ale patrząc na teorię względności Einsteina i obserwójąc przejścia pomiędzy czasoprzestrzenią a materią widzimy w wykresie granicę między nimi. Jest to niewielka, cienka kreska, narysowana przez człowieka. Ale jaka jest jej tajemnica? Może to podróz w czasie. Tak, czy inaczej Biblia, o której fragmentach mówiłem jest starą księgą, niezmienianą, licząc w latach żydowskich, od początku zdarzeń w niej opisanych około 5000 lat. Jest świadkiem jednoznacznych zdarzeń, z powodu na pewno nie zbiegu okoliczności. Zawiera opisy podobnego do znanych nam statków kosmicznych i istot takich jak ludzie(z wyjątkiem czterech twarzy). Patrząc inaczej, ludzie z przyszłości pewnie nie będą się zastanawiali skąd wykonany przez nich eksperyment znalazł się w tak starej księdze. Fajne. Super. Nie mogę się doczekać, bo opis kasku przybyszów wskazuje na niedaleką nam przyszłość. Poczekamy, może my tego nie zobaczymy, ale dzięki Biblii mamy nadzieję, że kiedyś to się stanie.

MINIGUNMEN
moje:

Kreks
Człowiek Styropian
Wenezuella
Archanioł Minigunmen
Nadmiar Muzyki
Rodzina i praca
Jasny gwYnt
Wizja Rydwanu Bożego
L. A. R. P.
Moduły BTP
Dzieci Neo

kradzione:

Skoki Narciarskie
Szatan-biografia
Życie bez komputera
Pokerzystaminigunmen copyright 2010


title=           

  OlafK's GR Site |   Generally |   industrial, blokowiska | Fotografia | Kielce | Tani Hosting | Śmieszne zdjęcia